A A A

Roccat Isku FX nowa klawiatura dla graczy

11 grudnia 2012, 12:58
Roccat Isku FX  nowa klawiatura dla graczy

Roccat udostępnił dziś na polskim rynku nową generację swojej flagowej klawiatury Isku. Urządzenie łączy w sobie najlepsze cechy poprzedniczki z wielokolorowym podświetleniem.

Isku FX została wyposażona w technologię Roccat Talk FX, która płynnie dostosowuje podświetlenie klawiatury Isku FX oraz myszek Roccat, do wydarzeń na ekranie. Początek każdej rundy można rozpoznać po białym błysku z obu urządzeń Roccat. Jeśli np. nasz czołg zostanie trafiony w trakcie walki, klawiatura i myszka automatycznie podświetlą się na czerwono.

Dodatkowo dzięki technologii Roccat Talk, użytkownik będzie mógł czerpać korzyści z posiadania pełnej gamy produktów Roccat. Komunikujące się ze sobą klawiatura Isku FX i mysz nowej generacji od Roccat mają zapewniać przewagę na cyfrowym polu walki. Pomóc ma w tym m.in. funkcja Easy-Aim, dzięki której przyciskając klawisz na klawiaturze automatycznie można dostosować ustawienie czułości myszy dla jeszcze bardziej precyzyjnego strzelania.

Klawiatura Roccat Isku FX jest dostępna od dziś w dobrych sklepach z akcesoriami dla graczy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto