A A A

Rodzina Plustek eScan już dostępna w Polsce

18 grudnia 2014, 07:00
Modecom – licencjonowany dystrybutor marki Plustek w Polsce, wprowadził do swojej oferty pierwsze urządzenie z najnowszej rodziny skanerów – Plustek eScan A150.
Rodzina Plustek eScan już dostępna w Polsce

Zgodnie z aktualnymi trendami nowy modelu cechuje wysoką wydajność charakterystyczna dla urządzeń biurowych. Jednocześnie obsługa skanera za pomocą wbudowanego panelu dotykowego jest prosta i intuicyjna.

Cechą wyróżniającą ten produkt jest siedmiocalowy wyświetlacz LCD. Dotykowy ekran jest wygodnym interfejsem dla użytkownika ułatwiającym konfiguracje oraz obsługę skanera.

Zainstalowane w pamięci urządzenia oprogramowanie umożliwia przekształcenie na format cyfrowy wszelkiego rodzaju dokumentów, bez potrzeby podłączania skanera do komputera. Każdy zeskanowany dokument może być dodatkowo przez użytkownika zweryfikowany, a w razie potrzeby edytowany bezpośrednio przed zapisem.

Skaner Plustek eScan A150 charakteryzuje się ponadto szybką i płynną pracą do 25 stron na minutę. Urządzenie w ciągu jednego dnia jest w stanie zeskanować aż do 1500 arkuszy. Efektywność pracy zapewnia automatyczny podajnik dokumentów (ADF) o pojemności do 50 kartek.

Plustek eScan A150 jest podłączany do komputera za pomocą portu USB. Pracę sieciową zapewniają interfejsy sieciowe LAN (gniazdo sieciowe RJ45) oraz WLAN (moduł Wi-Fi). Dodatkowo obecność portu USB umożliwia podłączenie do skanera pamięci USB lub dysku twardego.

Istotną cechą urządzenia jest możliwość wysyłanie materiałów do różnych lokalizacji: dysk USB, folder sieciowy, urządzenia mobilne, poczta e-mail, czy serwerze w chmurze.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto