A A A

Routery Archer C8 i C9 w NTT System

13 kwietnia 2015, 09:30
NTT System, autoryzowany partner TP-Link, rozszerzył ofertę routerów o dwie konstrukcje przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników – Archer C8 i Archer C9.
Routery Archer C8 i C9 w NTT System

Model Archer C9 umożliwia maksymalny, łączny transfer danych w obydwu pasmach (5 i 2,4 GHz) na poziomie aż 1900 Mb/s. W konstrukcji C8 maksymalny transfer wynosi 1700 Mb/s. Za płynną obsługę połączeń przewodowych i bezprzewodowych oraz sprawne zarządzanie podłączonymi urządzeniami USB, odpowiada dwurdzeniowy procesor.

Routery są wyposażone w cztery gigabitowe porty LAN i jeden port WAN, dzięki czemu mogą być używane jako centrum sieci przewodowej oraz w dwa porty USB: 2.0 i 3.0, do których mogą być podłączane i udostępniane w domowej sieci zasoby (np. dane, multimedia) czy urządzenia peryferyjne takie jak np. drukarki.

W obu routerach zastosowano także technologię kierunkowej transmisji bezprzewodowej. Jej działanie polega na automatycznym lokalizowaniu łączących się z routerem urządzeń, a następnie zwiększenia siły sygnału nadawanego w ich kierunku. Zapewnia to większą wydajność i stabilność połączeń Wi-Fi - tak przynajmniej twierdzi producent.

Routery Archer C9 i C8 są już dostępne w NTT System, cena detaliczna wynosi 679 zł (C9) oraz 549 zł (C8). Gwarancja - 24 miesiące.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto