A A A

Samsung Galaxy S III wybuchł, raniąc przy tym osiemnastolatkę

10 lipca 2013, 13:12
Samsung  Galaxy S III wybuchł, raniąc przy tym osiemnastolatkę

Smartfon Samsung Galaxy S III wybuchł w kieszeni 18-letniej mieszkanki Szwajcarii – podaje Le Matin. Dziewczyna została przy tym poważnie poparzona.

- Kiedy tylko skontaktujemy się z poszkodowaną, natychmiast rozpoczniemy szczegółowe śledztwo. Będziemy chcieli jak najlepiej zbadać ten przypadek, a szczątki telefonu zostaną wysłane w tym celu do Korei. Bardzo nam przykro, że pani Schlatter została ranna. Zapewniamy jednak, że firma poddaje swoje produkty rygorystycznej kontroli jakości - powiedziała Mirjam Berger, szwajcarska rzeczniczka Samsunga.

Berger zdradziła także, że koreańska firma sprawdza inny przypadek, w którym urządzenie zapaliło się podczas ładowania. - Badania ujawniły, że smartfon był mokry i suszony w mikrofalówce - wyjaśnia Berger. Samsung jest zdania, że wiele takich wypadków jest spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem baterii. Muszą być one oryginalne i nie mogą być poddawane działaniu wysokich temperatur.

Osiemnastolatka zapewnia jednak, że telefon był kupiony kilka tygodni wcześniej, a bateria była oryginalna.

Fot. Andree-Noelle Pot


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
chelseabk79
10 lipca 2013, 22:42
to terroryści. Zaraz amerykanie wrzucą sgs3 na listę do walki z terroryzmem. :)
Sony13
Sony13
10 lipca 2013, 14:14
To akumulator nawalił, przegrzał się i eksplodował, a nie sgs3.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto