A A A

Samsung Galaxy S11 z 5x zoomem optycznym?

7 listopada 2019, 11:00
W najnowszym Samsungu możemy się spodziewać zoomu peryskopowego.
Samsung Galaxy S11 z 5x zoomem optycznym?

Do tej pory nawet najdroższe smartfony Samsunga wyposażone były w „zaledwie" 2x zoom optyczny. Najnowsze doniesienia portali zajmujących się śledzeniem poczynań koncernu, czyli GalaxyClub oraz SamMobile, sugerują, że w nadchodzącym smartfonie możemy się spodziewać nie tylko aparatu 108MP, ale i układu peryskopowego.

To duży skok Samsunga w przyszłość i próba dostosowania się do obecnych trendów we flagowych smartfonach. System z zoomem 5x swoją nazwę zapożyczył od teleskopu NASA – koncern roboczo nadał układowi peryskopowemu nazwę „Hubble".

To utwierdza w przekonaniu, że Samsung pracuje nad układem, jakiego do tej pory nie stosował w swoich smartfonach. Jaka będzie faktyczna krotność zoomu optycznego w Samsungu Galaxy S11, dowiemy się pewnie niedługo – koncern stopniowo publikuje coraz więcej informacji na temat komponentów, w jakie wyposażony będzie najnowszy model.


fot. Let'sGoDigital

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto