A A A

Samsung Galaxy S4 Zoom - smartfon i aparat w jednym

12 czerwca 2013, 16:06
Samsung Galaxy S4 Zoom - smartfon i aparat w jednym

Na rynku pojawi się smartfon z 10-krotnym zoomem optycznym, czyli Samsung Galaxy S4 Zoom.

- W związku z rosnącą rolą przekazu wizualnego w komunikacji ludzie pragną możliwości uchwycenia i dzielenia się najważniejszymi dla siebie chwilami w najwyższej dostępnej jakości, ale często brakuje im miejsca bądź chęci, by specjalnie w tym celu nosić przy sobie aparat fotograficzny. GALAXY S4 zoom raz na zawsze rozwiązuje ten problem - powiedział JK Shin, President and CEO, Head of IT&Mobile Communications Division, Samsung Electronics.

Kiedy podczas rozmowy telefonicznej zobaczymy coś, czym koniecznie będziemy chcieli się podzielić, jeden szybki obrót Zoom Ringiem aktywuje funkcję In-Call Photo Share, która pozwala zrobić zdjęcie i przesłać je bezpośrednio rozmówcy za pośrednictwem wiadomości MMS. Zoom Ring ułatwia nawigację po opcjach fotograficznych, umożliwiając uruchamianie jednym obrotem funkcji Szybki Start i Skrót dających natychmiastowy dostęp do wielu trybów działania aparatu, w tym Auto i Smart oraz Galerii. Galaxy S4 Zoom wyposażony w 10-krotny zoom optyczny i matrycę BSI CMOS o rozdzielczości 16MPix. Funkcja Photo Suggest pozwala błyskawicznie połączyć się z olbrzymią biblioteką zdjęć wykonanych przez innych fotografów, pomagając znaleźć i skomponować najlepsze ujęcia niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Photo Suggest może cię nawet skierować w okoliczne miejsce, które zapewnia punkt widokowy potrzebny do zrobienia idealnego zdjęcia.

Galaxy S4 zoom pozwala korzystać z nowej usługi Samsung Hub, zapewniającej dostęp do najnowszych utworów muzycznych, filmów, książek oraz gier. Kiedy znajdziemy niesamowity nowy utwór albo grę, o której koniecznie będziemy chcieli powiedzieć znajomym, funkcja Group Play pozwoli bezpośrednio połączyć się z ich urządzeniami Samsung, umożliwiając wspólne słuchanie muzyki i granie bez połączenia Wi-Fi i dostępu do sieci komórkowej.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto