A A A

Samsung wprowadza na rynek monitor SC770 Seria 7

16 maja 2013, 12:35
Samsung wprowadza na rynek monitor SC770 Seria 7

Samsung zaprezentował monitor SC770 Seria 7 - pierwszy ekran typu multi-touch w ofercie Samsung, zoptymalizowany pod kątem współpracy z systemem operacyjnym Windows 8.

Dotykowa obsługa modelu Samsung SC770 Seria 7 umożliwia korzystanie z aż 10 aktywnych punktów na ekranie, pozwalając na precyzyjne przesuwanie, obracanie i wybieranie na nim obiektów. Producent zapewnia, że interakcja z ekranem dotykowym jest płynna i intuicyjna, nie wymaga stosowania dodatkowych kontrolerów. Zapewnia to maksymalną kontrolę i szybkość działania. Ponadto, dzięki powłoce Samsung Anti-Fingerprint na ekranie nie pozostają ślady dłoni i palców użytkownika.

Dedykowana technologia mocowania monitora pozwala dostosować nachylenie stojaka Sliding Tilt w zakresie 55 stopni. To rozwiązanie zapewnia lepszy kąt widzenia i wygodę dostępu, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka utrzymywania niewłaściwej postawy lub nadwyrężenia nadgarstka podczas pracy.

Monitor Samsung SC770 Seria 7 został wyposażony w wąską ramkę, gładki i prosty tył obudowy, a także wysokiej jakości metalową podstawę.

Wchodzący w skład najnowszej serii monitorów Samsung, model SC770 Seria 7 jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 2499 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto