A A A

Sandisk prezentuje nowe dyski SSD

6 czerwca 2013, 08:24
SanDisk wprowadza kolejne trzy produkty do swojej oferty napędów SSD (solid state drive). Są to: model SanDisk Extreme II SSD dla entuzjastów gier i użytkowników multimediów oraz dwa produkty dla producentów zaawansowanych notebooków i tabletów.
Sandisk prezentuje nowe dyski SSD

SanDisk wprowadza kolejne trzy produkty do swojej oferty napędów SSD (solid state drive). Są to: model SanDisk Extreme II SSD dla entuzjastów gier i użytkowników multimediów oraz dwa produkty dla producentów zaawansowanych notebooków i tabletów.

Wszystkie nowo wprowadzone modele SSD są oparte na zaawansowanej technologii 19 nm i architekturze inteligentnej pamięci flash, opracowanych przez SanDisk, dzięki czemu cechują się wyjątkową szybkością, niezawodnością i sprawnością energetyczną.

SanDisk Extreme II SSD — krótki czas reakcji i wysoka niezawodność

SanDisk Extreme II SSD cechuje się bardzo dużą szybkością, dzięki czemu umożliwia sprawny transfer danych, szybkie uruchamianie aplikacji oraz szybki start i zamykanie systemu operacyjnego w notebookach i komputerach stacjonarnych. Dzięki wprowadzonym przez SanDisk udoskonaleniom, takim jak zaawansowana technologia pamięci flash 19 nm oraz wydajna warstwowa architektura systemu z technologią akceleracji2 nCache, SanDisk Extreme II SSD umożliwia szybką pracę z aplikacjami multimedialnymi intensywnie przetwarzającymi dane.

Nowe modele SSD będą już wkrótce dostępne w sklepach, w pojemnościach 120 GB, 240 GB i 480 GB6 oraz cenach odpowiednio: 129,99 USD, 229,99 USD i 439,99 USD.

Nowe modele i formaty napędów SSD dla producentów komputerów

SanDisk rozszerzył także swoją ofertę zaawansowanych napędów SSD dla producentów komputerów. Dzięki technologii 19 nm, a także parametrom obudowy i możliwości przetwarzania, nowe SSD oferują wysoką wydajność, dużą pojemność oraz zaawansowane funkcje zarządzania zasilaniem, tak więc mogą być stosowane w bardzo cienkich notebookach i tabletach.

Nowe produkty:

• SanDisk U110 SSD: ekonomiczny napęd SSD o krótkim czasie reakcji, dostępny w różnych formatach odpowiednich do różnych konstrukcji urządzeń komputerowych, w tym Half-Slim SATA, mSATA, mSATA mini, w obudowach 2,5 cala oraz M.2.

• SanDisk iSSD i110: najmniejszy model SSD tej firmy, o pojemności 128 GB, w kompaktowym formacie BGA. Produkt nadaje się znakomicie do bardzo cienkich i lekkich przenośnych urządzeń komputerowych, a także „konwertowalnych” laptopów łączących funkcjonalność tabletu i notebooka. Model ten jest dostępny w formatach 16x20 mm i 12x16 mm.

• SanDisk X110 SSD w formacie mSATA: niedawno wprowadzony model SanDisk X110 SSD jest obecnie dostępny w formacie mSATA, w pojemnościach 32 GB, 64 GB, 128 GB i 256 GB6.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto