A A A

Słuchawki Monster Game MVP Carbon

30 września 2013, 13:14
Firmy Monster Cable oraz Electronic Arts, wspólnie opracowały słuchawki Monster Game MVP Carbon. Ich adresatem są gracze komputerowi.
Słuchawki Monster Game MVP Carbon

Firmy Monster Cable oraz Electronic Arts, wspólnie opracowały słuchawki Monster Game MVP Carbon. Ich adresatem są gracze komputerowi.

– Współpraca z Electronic Arts, światowym liderem na rynku interaktywnej rozrywki, pozwoliła po raz pierwszy w historii opracować model słuchawek oferujący bezprecedensowe rozwiązania dla miłośników gier – mówi Elbert H. Lee, Product Area Manager, w firmie Monster Cable.

W Monster Game MVP Carbon zastosowano innowacyjną technologię HDHS (High Definition Headphone Surround), zapewniającą realistyczne doznania dźwiękowe podczas gry, oglądania filmów czy słuchania muzyki, bez konieczności stosowania kilku głośników.

– Słuchawki wyposażyliśmy w specjalny sterownik, opracowany specjalnie z myślą o grach interaktywnych. Dzięki temu model Monster Game MVP Carbon oddaje wierność i szczegółowość dźwięku niespotykaną do tej pory w słuchawkach gamingowych. – dodaje Elbert H. Lee.

Kolejnym walorem słuchawek jest ich uniwersalność. Monster Game MVP Carbon współpracują z najpopularniejszymi konsolami do gier (Xbox, PS3, Wii), komputerami PC, smartfonami oraz tabletami. To przydatna cecha, zwłaszcza w kontekście rosnącej liczby graczy, korzystających z różnych platform. Jak wynika z danych firmy badawczej NPD Group gracze najczęściej korzystają z ultraprzenośnych terminali (22 proc.), a następnie konsol (21 proc.).


Większość słuchawek gamingowych nie ma własnego stylu. Firma Monster zdążyła przyzwyczaić klientów do wyszukanej stylistyki i dbałości o najdrobniejsze detale. Model Monster Game MVP Carbon kontynuuje tradycję i z pewnością nie zawiedzie największych estetów. Warto dodać, że Monster Game MVP Carbon wykonano z materiału odpornego na uderzenia, co bardzo rzadko spotyka się w słuchawkach dla graczy. Pałąk zaś wykazuje ponadprzeciętną elastyczność.

Gracze też lubią muzykę – przekonuje Monster Cable. Producent zapewnia, że słuchawki, dzięki wykorzystaniu technologii Pure Monster Sound, sprostają wymaganiom wielu muzycznych fanów. Z kolei design sprawia, że w Monster Game MVP Carbon można śmiało pokazać się na ulicy. Słuchawki dostępne są w dwóch kolorach – czarnym oraz białym. Dystrybutorem produktów Monster na rodzimym rynku jest Hama Polska.

Sugerowana cena detaliczna Monster Game MVP Carbon wynosi 1149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto