A A A

Słuchawki Natec Genesis HX77 USB Real 5.1 dla graczy

10 grudnia 2012, 08:49
Słuchawki Natec Genesis HX77 USB Real 5.1 dla graczy

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży na początku grudnia b.r. zestawu słuchawkowego skierowanego do graczy. Headset został zaopatrzony w 8 niezależnych głośników oraz kartę dźwiękową 5.1.

HX77 posiadają wbudowaną kartę dźwiękową 5.1 oraz 8 niezależnych głośników wraz z subwoferem, które zapewniają dźwięk przestrzenny. Wbudowane silniki odpowiedzialne za 2 stopniowy efekt wibracji potęgują doznania podczas gry. Diody LED umieszczone na nausznikach dyskretnie je podświetlają co uatrakcyjnia ich wygląd. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji elastyczny mikrofon zaopatrzony w funkcję redukcji szumów, przydatny do komunikacji podczas gry online, a także rozmów ze znajomymi przez skype.

Miękkie poduszki słuchawek stanowią izolację przed dźwiękami z zewnątrz, a przy tym są wygodne dla uszu nawet podczas długich godzin gry czy oglądania filmów. Regulowany pałąk umożliwia dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy. Headset pozwala również na odłączenie mikrofonu.

Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w odporny na uszkodzenia tekstylny przewód o długości 2,5 metra oraz kontroler dźwięków umieszczony na kablu. Równie przydatną funkcją może okazać się składana konstrukcja słuchawek, która umożliwia łatwe przenoszenie i transport.

Cenę detaliczną ustalono na 189 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto