A A A

Słuchawki z mikrofonem dla użytkowników smartfonów

13 marca 2015, 12:00
Impakt wprowadził do sprzedaży słuchawki skierowane do użytkowników smartfonów. Wbudowany pilot oraz mikrofon znacznie ułatwiają prowadzenie rozmów telefonicznych.
Słuchawki z mikrofonem dla użytkowników smartfonów

Słuchawki do smartfona TDK Life on Record ST560s umożliwiają pełną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi i dźwiękiem w urządzeniach takich jak iPhone czy Samsung. Dzięki mikrofonowi porozmawiamy z przyjaciółmi i znajomymi bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

Dzięki dołączonemu pilotowi można w łatwy sposób zarządzać kontrolerem dźwięku. Jednym przyciskiem przełączymy się z trybu rozmowy telefonicznej do funkcji audio. W ten oto sposób można również odtwarzać, wstrzymywać, pomijać i przewijać piosenki bez konieczności użycia smartfona.

Słuchawki TDK Life on Record zostały uzbrojone w 40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się muzyką o mocnym, naturalnym brzmieniu i wyraźnie słyszalnych niskich tonach.

Regulowana konstrukcja pałąka umożliwia dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości głowy. Materiał z którego wykonano wyściółkę skutecznie minimalizuje wpływ hałasu z otoczenia. Odłączany przewód o długości 1,2 m oraz składana konstrukcja to wygodne rozwiązania dla użytkowników mobilnych urządzeń.

Cenę detaliczną produktu ustalono na poziomie 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto