A A A

Smart TV Evolution Kit do telewizorów Samsunga

2 stycznia 2013, 11:51
Smart TV Evolution Kit do telewizorów Samsunga

Samsung zapowiedział, że na targach CES zaprezentuje Smart TV Evolution Kit - urządzenie dzięki któremu telewizory Smart TV z roku 2012 będą mogły uzyskać planowaną na 2013 rok aktualizację.

Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów - te zostaną przedstawione w następnym tygodniu podczas targów w Las Vegas - wiemy natomiast już, że Evolution Kit będzie dodatkowym urządzeniem, które będzie można umieścić w niektórych modelach z 2012 roku (jeszcze nie wiadomo w których). Evolution Kit obejmie nie tylko aktualizację oprogramowania, ale także aktualizację sprzętową - dodatkowe urządzenie ma zwiększyć "moc obliczeniową" telewizora. Dlatego prawdopodobnie Evolution Kit będzie można zamontować jedynie w telewizorach z opcją rozbudowy sprzętowej.

Samo pojęcie Evolution Kit pojawiło się rok temu, podczas premiery telewizorów z 2012 roku. Teraz przyszedł czas na konkrety - poznamy je 8 stycznia.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto