A A A

Smartfon z systemem Firefox OS tylko w T-Mobile

15 lipca 2013, 08:23
Smartfon z systemem Firefox OS tylko w T-Mobile

12 lipca, niecałe dwa tygodnie po światowej premierze, T-Mobile rozpoczyna sprzedaż pierwszego w Polsce telefonu z systemem Firefox OS. W pierwszej kolejności zostanie uruchomiona oferta zakupów online, a w niej telefon w ofercie Mix na liczbę doładowań oraz zestaw prepaid, obejmujący telefon ze starterem.

Od poniedziałku, 15 lipca we wszystkich kanałach sprzedaży dostępna będzie pełna oferta postpaid, Mix i prepaid. - Konsekwentnie realizujemy politykę bycia liderem w zapewnianiu klientom najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Tym razem, jako pierwsi w Polsce zaprezentowaliśmy ofertę z telefonem z systemem operacyjnym Firefox OS - powiedział Grzegorz Bors, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Rynku Prywatnego.

Cena tego smartfona w ofercie Mix na liczbę doładowań to zaledwie 1 zł w doładowaniu od 25 zł. We wszystkich taryfach abonamentowych cena telefonu wynosić będzie 1 zł.

- Sądzę, że nasza propozycja w szczególności przypadnie do gustu ludziom młodym. Ta oferta ma szansę być ofertą pierwszego wyboru dla bardzo wielu klientów, dla części z nich może to być również pierwszy smartfo - kontynuował Grzegorz Bors.

Pierwszym telefonem z nowym systemem jest Alcatel OneTouch Fire, wyposażony w procesor firmy Qualcomm o częstotliwości 1 GHZ, 3,5 calowy wyświetlacz i aparat fotograficzny 3,2 Mpix.

Polski oddział T-Mobile jest pierwszym operatorem na świecie, który wprowadza do sprzedaży ten model telefonu i drugim, który będzie sprzedawał urządzenia pracujące pod systemem Firefox OS.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto