A A A

Sony SmartWatch 2 - jutro zegarków

25 czerwca 2013, 15:30
Sony SmartWatch 2 - jutro zegarków

SmartWatch 2 to nowa premiera Sony - sprzęt łączący funkcje zegarka ze "wsparciem" dla naszego "dużego" urządzenia z Androidem.

A jak działa SmartWatch 2? Ma on zaoferować szybki dostęp do m.in.: opcji odbierania i odrzucania połączeń, dostęp do maili (najpierw musimy je pobrać przy pomocy telefonu), dostęp do aplikacji sportowych stworzonych z myślą o zegarku, funkcję pilota do prezentacji czy środek płatniczy.

SmartWatch 2 ma ekran o przekątnej 1,6" i rozdzielczość 220 na 176 pikseli. Obudowa koperty została wykonana z aluminium i jest odporna na kurz oraz wodę (standard IP57). Sony obiecuje wymienne paski. Zegarek współpracuje z technologiami NFC i Bluetooth 3.0 i można go sparować z każdym urządzeniem mającym na pokładzie system Android 4.0 lub nowszy. -

Cena nie jest jeszcze znana - prawdopodobna premiera powinna mieć miejsce we wrześniu tego roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto