A A A

Spotify na iOS-a w nowym wydaniu

28 lutego 2020, 14:55
Z odświeżonej apki mobilnej Spotify można korzystać w urządzeniach z systemem iOS. Jest znacznie lepsza niż poprzednia wersja.
Spotify na iOS-a w nowym wydaniu

Planowana od jakiegoś czasu aktualizacja aplikacji mobilnej Spotify na urządzenia z systemem iOS w końcu ujrzała światło dzienne.

Jakie są zmiany w aplikacji w tej wersji? Przede wszystkim widać różnice w wyglądzie apki. Stylistyka charakterystyczna dla Spotify pozostała taka sama, natomiast transformacji uległy m.in. sposoby wyświetlania okładek utworów. Teraz dostępne są w niemal wszystkich widokach aplikacji, a nie wyłącznie w zakładce Album. Funkcja pobierania muzyki w inny sposób niż poprzez Wi-Fi także ma nową ikonkę.

Zmieniała się też nawigacja. Opcja polubienia i pobierania utworów jest teraz umieszczona w jednym pasku funkcyjnym w środku ekranu. Skumulowanie ikon szybkiego wybierania ma ułatwić użytkownikom Spotify na iOS-ie obsługę programu. Ponadto dodana została ikonka funkcji Shuffle do losowej kolejności odtwarzania utworów za pomocą jednego kliknięcia.

Zmiany te były dostępne od dłuższego czasu dla użytkowników systemu Android.

fot. AppStore

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto