A A A

Stacje dokujące do kontrolerów PS4 i Xbox One

16 czerwca 2015, 13:30
Najbardziej frustrującą rzeczą podczas korzystania z konsoli są pady rozładowujące się właśnie wtedy, gdy rozgrywka osiąga swój kulminacyjny moment. Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli na wygodne i szybkie ładowanie kontrolerów są stacje dokujące.
Stacje dokujące do kontrolerów PS4 i Xbox One

Ładowanie z Genesisem

Natec Genesis wprowadził do sprzedaży nowe modele ładowarek A22 i A23 do gamepadów dwóch czołowych konsol - PlayStation 4 oraz Xbox One. Stacje posiadają możliwość ładowania dwóch padów jednocześnie, dzięki czemu już nigdy nie będziemy mieli problemu z „ginącym" kontrolerem.

Łatwo i szybko

Czy zdarzyło Wam się w połowie gry stracić kontrolę nad padem z powodu rozładowanego akumulatora? Te praktyczne urządzenia mogą Wam zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów w bardzo łatwy sposób. Po zakończeniu gry, wystarczy podłączyć pada do stacji dokującej by rozpocząć ładowanie kontrolera.

Design stworzony dla graczy

Zaletą produktów jest minimalistyczny design, który udanie komponuje się ze stylistyką obu konsol. Warto dodać, że w przypadku ładowarki do Xboxa One, przy zakupie otrzymujemy dwa dodatkowe akumulatory do padów.

Cena stacji dokującej do konsoli PS4 wynosi 49 zł, zaś komplet - stacja dokująca do padów Xbox One z dwoma akumulatorami wyceniono na 99 zł.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto