A A A

Strefa Mistrzów Samsung na IEM 2015

11 marca 2015, 13:20
13 marca w katowickim Spodku rozpocznie się wielkie święto wszystkich graczy - światowy finał Intel Extreme Masters. Specjalnie z tej okazji firma Samsung przygotowała Strefę Mistrzów, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności korzystając z najnowszych zakrzywionych monitorów i dysków SSD Samsung, a także wziąć udział w konkursach.
Strefa Mistrzów Samsung na IEM 2015

O popularności Intel Extreme Masters świadczą liczby: poprzednią edycję w Katowicach odwiedziło ponad 70 tysięcy osób, a ok. 10 milionów śledziło transmisje w internecie. W tym roku można spodziewać się jeszcze większej liczby gości, jako że organizatorzy przewidzieli jeszcze większą przestrzeń dla tego wydarzenia. W dniach 13-15 marca w katowickim Spodku pojawi się także firma Samsung.

"Szkoda życia na słabe granie" - pod tym hasłem kryje się motyw przewodni obecności firmy Samsung podczas największej tegorocznej imprezy gamingowej w Polsce. Na specjalnie przygotowanym stanowisku każdy będzie mógł przetestować najnowsze urządzenia Samsung stworzone z myślą o graczach. - najnowsze 27-calowe zakrzywione monitory SD590C oraz wyjątkowo szybkie dyski SSD 850.

Odwiedzający katowicki Spodek będą mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w przygotowanych przez Samsung konkursach, rywalizując ze sobą o nagrody. Każdy będzie mógł zmierzyć się z innymi uczestnikami na specjalnie przygotowanych stanowiskach wyposażonych w zestawy trzech zakrzywionych monitorów Samsung i dyski SSD. Warto będzie się postarać i dać z siebie wszystko - do wygrania zakrzywione monitory Samsung SE790C i SD590C oraz dyski SSD 850.

Oprócz konkursów oraz możliwości doświadczenia zalet zakrzywionych monitorów i szybkości dysków SSD Samsung, przewidziano także dodatkowe atrakcje. Odwiedzający stoisko Samsung podczas tegorocznych finałów Intel Extreme Masters będą mieli możliwość uczestniczenia w pokazach overclockingu oraz cyfrowego rysunku pod okiem zawodowców.

Finały Intel Extreme Master rozpoczynają się już 13 marca w Katowicach. Każdy odwiedzający katowicki Spodek będzie miał okazję przekonać się, że szkoda życia na słabe granie odwiedzając stoisko Samsung.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto