A A A

Świąteczne pamięci USB

4 grudnia 2012, 13:02
Świąteczne pamięci USB

Wilk Elektronik SA, producent polskiej marki pamięci GoodRam przygotował świąteczną edycję dwóch najbardziej popularnych pamięci USB w swojej ofercie.

- Przed kilkoma miesiącami do naszej oferty dołączyła pamięć USB kształtem i nadrukiem przypominająca złotą kartę kredytową i niemal od razu zdobyła uznanie użytkowników. Specjalnie z okazji Świąt ten popularny model przybrał odświętną formę – prezentu! - mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Pamięć wyróżnia nie tylko wygląd ale i kształt, dzięki któremu nośnik może być przenoszony w kieszeni bądź portfelu, pozwalając na bezproblemowe przenoszenie nawet 6000 zdjęć, 160 minut filmów w jakości Full HD i innych danych. Producent przygotował także świąteczną ofertę dla miłośników prostych i komfortowych jednocześnie rozwiązań. Jeden z najpopularniejszych modeli USB w ofercie producenta GoodRam Cube przybrał świątecznego charakteru dzięki drobnej aplikacji oraz dedykowanej etykiecie opakowania.

GoodRam USB Gift Card i Cube Gift dostępne są w pojemnościach 4,8,16GB i podobnie, jak pozostałe pamięci marki GoodRam objęte zostały wieczystą gwarancją producenta.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto