A A A

TP-Link zaprezentował Tapo C100 – nową kamerę Wi-Fi

4 marca 2020, 16:00
Dzięki możliwości podzielenia obrazu na strefy uchronimy się przed fałszywymi alarmami.
TP-Link zaprezentował Tapo C100 – nową kamerę Wi-Fi

TP Link pokazał nową kamerę do monitoringu wewnętrznego Tapo C100. Urządzenie rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD i komunikuje się z telefonem użytkownika, wysyłając mu powiadomienia w momencie wykrycia ruchu. Dodatkowo umożliwia wydzielenie stref ruchu, co pozwala uniknąć powiadomień w przypadku zarejestrowania np. samochodu za oknem.

Dzięki trybowi nocnemu urządzenie daje możliwość nagrywania obrazu również przy braku oświetlenia w zasięgu 9 metrów. Dwukierunkowa transmisja audio pozwala dodatkowo wysłać sygnał głosowy. Tryb prywatny zabezpiecza przed nagrywaniem w momencie, gdy użytkownik przebywa w domu.

Kamera może zapisać na 128-gigabajtowej karcie pamięci maksymalnie 384 godziny nagrania. Dostępna na Androidzie oraz iOS-ie aplikacja Tapo Camera pozwala na jednoczesne odtwarzanie obrazu z 4 rejestratorów obrazu, a może się komunikować z aż 32 takimi urządzeniami. Producent oferuje 2-letnią gwarancję na sprzęt. Jego ceny jeszcze nie znamy.

fot. TP-Link


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto