A A A

Tablet 3D bez okularów

1 lipca 2013, 13:08
Tablet 3D bez okularów

Marka Colorovo poinformowała, że do sklepów w Polsce trafił pierwszy tablet, na którym możemy oglądać filmy, zdjęcia i wyświetlać gry z efektem 3D bez konieczności używania specjalnych okularów.

Do tej pory efekt 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów mogliśmy oglądać jedynie na wysokiej jakości telewizorach. Teraz technologia obrazu 3D dostępna jest również na tabletach. Marka Colorovo wprowadziła do swojej oferty nowy model z serii CityTab - Vision 8" 3D to pierwszy w Polsce tablet, który dzięki zastosowaniu ekranu z przełomową technologią umożliwia oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D bez dodatkowych akcesoriów.

Efekt 3D zapewnia zastosowanie ekranu TFT z technologią soczewkową, zwaną również multiparalaksą - umożliwiającą oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D. Sercem nowego Vision 3D jest procesor Dual Core 1.5 GHz współpracujący z procesorem graficznym Mali-400. CityTab Vision 3D posiada 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x800 px. Dodatkowo do dyspozycji mamy16 GB pamięci i możliwość połączenia z internetem za pomocą sieci bezprzewodowej Wi-Fi, jak również poprzez zewnętrzny modem GSM.

Przedstawiciele Colorovo zakładają, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie przekroczy 1099 zł. Produkty Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r. obecne są również w największych polskich platformach sprzedażowych, takich jak np.: Media Markt, Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto