A A A

Tablet graficzny Genius EasyPen F610E

26 kwietnia 2013, 11:22
Tablet graficzny Genius EasyPen F610E

Tablet graficzny Genius EasyPen F610E, to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o grafikach. Sprawdzi się także jako narzędzie wspomagające obróbkę zdjęć, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Tablet EasyPen F610E, charakteryzuje się smukłą sylwetką. Jego obszar roboczy wynosi 6.25” x 10”. Rozmiar urządzenia powinien pozwolić na komfortowa pracę, oraz na wygodne przenoszenie sprzętu np. w torbie, wraz z laptopem.

Genius wyposażył ten model w bezprzewodowe pióro o 2048 poziomach nacisku. Jest ono zasilane przy pomocy jednej baterii AAA. Do dyspozycji użytkownika oddano także podstawkę, której odpowiednia waga sprawia, że w chwilach przerwy od pracy, pióro stabilnie spoczywa w wybranym miejscu. Sam tablet cechuję się wysoką rozdzielczością, wynosząca 4000 linii/cal.

EasyPen F610E posiada 8 klawiszy makro, które powinny ułatwić i przyspieszyć pracę nad projektami. Do zestawu dołączony został program graficzny Corel Painter Essentials 4.

Tablet EasyPen F610E objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 260 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
26 kwietnia 2013, 15:39
To ja już wolę bambusa, piórko bez baterii, wygodne i lekkie.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto