A A A

Tesoro w oficjalnej dystrybucji

21 grudnia 2012, 12:24
Tesoro w oficjalnej dystrybucji

Z początkiem nowego roku rynek gamingowy w Polsce powiększy się o produkty marki Tesoro Technology USA Inc. Dystrybucją na terenie kraju zajmie się firma Forcetop, która pierwszej dostawy nowych produktów spodziewa się w lutym.

Tesoro ma konkurować bezpośrednio z takimi markami jak Razer, SteelSeries, czy Roccat – głównie w segmencie klawiatur - w szczególności zdobywających na popularności klawiatur mechanicznych oraz myszek zaprojektowanych specjalnie pod kątem graczy komputerowych.

Jednym z flagowych produktów, który zostanie udostępniony polskim graczom będzie mechaniczna klawiatura Durandal Ultimate (SRP 549,00 zł) z przełącznikami Cherry MX oferująca m.in. pełne wsparcie dla funkcji N-Key Rollover, 128 kb wbudowanej pamięci, a także 5 profili użytkowania i 4 poziomy podświetlania.

Uzupełnieniem dla klawiatur z serii Durandal będzie mysz Shrike H2L (SRP 219,00 zł) z laserowym sensorem o czułości 5600 DPI oraz częstotliwością próbkowania na poziomie 1000Hz. Ponadto jej ciężar będzie można dostosować do konkretnych potrzeb użytkownika. Mysz będzie posiadać 8 programowalnych przycisków, a także regulowane podświetlenie LED oraz funkcję kontroli odległości Lift Off.

W II kwartale przyszłego roku pojawią się dodatkowo aluminiowe klawiatury z serii Colada (SRP 740,00 zł) oraz znacznie tańszy model nie-mechaniczny Lobera (SRP 299,00 zł).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto