A A A

Thermaltake opracował narzędzie diagnostyczne dla zasilaczy

24 marca 2020, 11:50
Smart Power Management 2.0 to platforma, która pozwoli użytkownikowi na bieżąco monitorować stan zasilacza.
Thermaltake opracował narzędzie diagnostyczne dla zasilaczy

Firma Thermaltake zajmuje się produkcją urządzeń chłodzących dla komputerów. Najnowszą jej zapowiedzią jest Smart Power Management 2.0 – przeprojektowany od podstaw interfejs umożliwiający użytkownikom śledzenie i rejestrowanie zużycia energii. Będzie oferowany wraz z innymi produktami firmy. Pozwoli monitorować stan konkretnego zasilacza i zapobiec utracie danych w przypadku zbyt późno wykrytej awarii.

Smart Power Management  2.0 będzie miał stworzony od nowa pulpit nawigacyjny z podstawowymi danymi na temat zasilania, dający użytkownikowi dostęp do najistotniejszych danych zaraz po włączeniu narzędzia. Drugą zakładką jest natomiast chmura powiadomień informująca o wszelkich niepożądanych aktywnościach zasilacza i umożliwiająca ich analizę. Dowiemy się tu o średnim miesięcznym zużyciu energii, prędkości wentylatorów oraz zakresie temperatur i generowanej mocy.

Dodatkowym bonusem, który ma wspierać ekologię, będzie zakładka monitorująca wytwarzanie dwutlenku węgla podczas pracy zasilacza. Dostęp do SPM 2.0 jest możliwy zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego.

fot. Thermaltake


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto