A A A

UAP-AC-HD – szybki punkt dostępu od Ubiquiti

16 maja 2017, 10:00
Jakiś czas temu na rynku pojawił się punkt dostępu Ubiquiti UAP-AC-PRO, który zebrał sporo pozytywnych recenzji. Producent nie spoczął na laurach i stworzył kolejne rozwiązanie z rodziny UniFi, które ma spore szanse powtórzyć sukces poprzednika - UAP-AC-HD.
UAP-AC-HD – szybki punkt dostępu od Ubiquiti

Perspektywa szybszego Wi-Fi jest kusząca, dlatego przyjrzyjmy się bliżej możliwościom nowego modelu. Jak wszystkie rozwiązania z serii UniFi urządzenie łączy wydajność klasy enterprise ze skalowalnością i komfortowym zarządzaniem z poziomu przeglądarki, co pozwala np. na kontrolę statusów i zasięgu sygnału.

Urządzenie wyróżnia prosty, charakterystyczny dla Ubiquiti design i łatwa instalacja (na ścianie lub suficie) - wystarczy skorzystać z dołączonych akcesoriów montażowych. UAP-AC-HD może być wykorzystywany w budynkach oraz na zewnątrz.

Możliwości

Nowy punkt dostępowy Ubiquiti dobrze sprawdza się w środowiskach o wysokiej gęstości. Pozwala na pracę w dwóch zakresach jednocześnie - 5 GHz i 2,4 GHz. Powstał w oparciu o technologię MU-MIMO (MultiUser, Multiple Input, Multiple Output) umożliwiającą komunikowanie się z wieloma klientami jednocześnie i znacznie zwiększającą przepustowość. Zapewnia najwyższą wydajność sieci bezprzewodowej dla ponad 500 użytkowników. Model bazuje na prostym w obsłudze ujednoliconym kontrolerze UniFi, pozwalającym na zarządzanie wieloma lokalizacjami na świecie z poziomu pojedynczego interfejs.

Porównanie UAP-AC-HD z UAP-AC-PRO

 

UAPACPRO

UAPACHD

Wymiary

196.7 x 35 mm

220 x 48.1 mm

Środowisko

W budynkach/ na zewnątrz

W budynkach/ na zewnątrz

2,4 GHz

450 Mbps

800 Mbps

5 GHz

1300 Mbps

1733 Mbps

Tryb PoE

802.3af PoE/802.3at PoE+

802.3at PoE+

Porty

(2) 10/100/1000 Ethernet

(2) 10/100/1000 Ethernet

Użytkownicy Wi-Fi

200

500+

Cena netto

502 zł

1 380,00 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto