A A A

Ukryj tweeta

22 listopada 2019, 15:15
Nie da się usunąć tweeta, ale od teraz można już go ukryć.
Ukryj tweeta

Opcja ukrywania tweetów na platformie zapowiadana była już dawno, jednak Twitter nie wywiązał się z obietnicy wprowadzenia jej w okresie letnim. Teraz w końcu funkcja jest dostępna i to od razu globalnie, dla wszystkich użytkowników. Jak wiadomo, wiele rozmów prowadzonych za pośrednictwem Twittera ma często negatywny przebieg i jest w nich mnóstwo hejtu oraz spamu. Użytkownicy nie mogą usuwać tweetów, bo to mogłoby spowodować jeszcze większy bałagan i wywołało podejrzenia o cenzurę. Ale mogą je ukryć. Tak oznaczone tweety będą wciąż dostępne –jedynie trzeba będzie poświęcić chwilę, aby dotrzeć do ukrytego wpisu i go „rozwinąć". Model działania nowej opcji można obejrzeć na wideo opublikowanym przez Twittera. Aby ukryć tweeta, wystarczy wybrać z rozwijalnego menu umieszczonego w prawym rogu wpisu opcję „ukryj". Dostępna będzie też funkcja blokowania osób, których tweety ukryliśmy.

fot. Pete Linforth/Pixabay

 

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto