A A A

Wacom DTU-1031 - tablet LCD do składania podpisów

5 lutego 2013, 08:28
Wacom DTU-1031 - tablet LCD do składania podpisów

Wacom zaprezentował niewielki tablet LCD umożliwiający wyświetlanie, wypełnianie i podpisywanie dokumentów w pełnych rozmiarach.

Na wyświetlaczu LCD DTU-1031 o przekątnej 10,1" (26 cm) można wyświetlać pełne dokumenty o formacie A4 i Letter niemal bez przewijania. Klienci widzą dzięki temu wyraźnie treść dokumentu i mogą z przekonaniem go podpisać. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje najnowocześniejsza technologia szyfrowania.

DTU-1031 to wyświetlacz o specjalnej konstrukcji, łączący w sobie kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości oraz niewielkie wymiary. Wbudowana podstawka umożliwia ustawienie go pod dwoma wygodnymi kątami, a przy użyciu otworów montażowych VESA można także stosować wysięgniki i stojaki innych producentów. Wyświetlacz jest wyposażony w zabezpieczone pióro, które można schować w specjalnej komorze. Urządzenie można dodatkowo zabezpieczyć przed kradzieżą w miejscach publicznych.

DTU-1031 działa jako zwykły wyświetlacz LCD z piórem, dzięki czemu można go łatwo zintegrować ze standardową infrastrukturą IT. Wraz z oprogramowaniem do podpisów, takim jak „sign | pro” firmy Wacom stanowi on znakomite rozwiązanie do elektronicznego obiegu dokumentów. Wyświetlacz DTU-1031 można połączyć z komputerem jednym kablem USB. Przy użyciu czterech klawiszy ExpressKeys można zaprogramować często używane funkcje i skróty usprawniające obsługę klientów. Pióro Wacom jest czułe na nacisk i nie zawiera baterii, co zwiększa naturalność pisania. Technologia czułego na nacisk pióra firmy Wacom umożliwia także opracowywanie biometrycznego profilu nacisku podczas pisania i podpisywania, który można zastosować do celów śledczych.

Dane techniczne

• Kolorowy panel LCD IPS o przekątnej 10,1" (26 cm) i rozdzielczości 1280 x 800

• Zasilanie za pośrednictwem jednego kabla USB

• Szyfrowanie 256-bitowe AES z wymianą kluczy 2048-bitowych RSA

•Unikatowy identyfikator sprzętowy

• Pióro Wacom z technologią EMR bez baterii i 512 poziomami czułości nacisku

• Rozdzielczość tabletu: 2540 lpi

• Transmisja danych: 200 pps

• 4 programowane klawisze ExpressKeys do skrótów i często używanych funkcji

• Zintegrowana podstawka oraz możliwość montażu przy użyciu śrub i otworów zgodnych ze standardem VESA

• Wbudowana komora na pióro, linka do pióra i blokada zabezpieczająca


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto