A A A

Wideokonferencje Google'a będą bezpłatne dla wszystkich

30 kwietnia 2020, 09:45
Nawet po zakończeniu epidemii koronawirusa nie będą pobierane opłaty za korzystanie z usługi Google Meet.
Wideokonferencje Google'a będą bezpłatne dla wszystkich

Usługa wideokonferencji Google Meet pozostanie bezpłatna.

Javier Soltaro, wiceprezes Google'a odpowiedzialny za zestaw narzędzi G Suite, poinformował, że koncern od przyszłego tygodnia będzie stopniowo włączał darmowy dostęp do usługi Meet na całym świecie. Wcześniej mogli z niej korzystać klienci korporacyjni i placówki edukacyjne. Decyzja o nieodpłatnym udostępnieniu aplikacji Meet jest wynikiem epidemii Covid-19 i pozostanie w mocy także po jej wygaśnięciu.

 

Za darmo, ale...

Zapowiedź zbliżającego się udostępnienia darmowych wideokonferencji pojawiła się już również na polskiej stronie platformy Meet.

Aby skorzystać z usługi, należy założyć konto Google'a. Meet w wersji darmowej ma pewne ograniczenia. W wideokonferencji nie może uczestniczyć równocześnie więcej niż 100 osób, a po 30 września br. należy się liczyć z ograniczeniem czasu spotkania do 60 minut (obecnie jest on nielimitowany).

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto