A A A

Wize A3 – prosty smartfon od Prestigio

11 marca 2015, 10:00
Prestigio wprowadza do sprzedaży podstawowy model smartfona Wize A3, dzięki któremu użytkownik może obcować z multimediami, internetem mobilnym oraz korzystać z dwóch slotów SIM.
Wize A3 – prosty smartfon od Prestigio

Jakie działania możemy podjąć przy użyciu modelu Wize A3? Oprócz tradycyjnych funkcji telefonu urządzenie oferuje transfer danych z prędkością pobierania do 21.1Mb/s, łączność Bluetooth 4.0 umożliwiającą parowanie z bezprzewodowym sprzętem audio lub szybkie przesyłanie plików w odległości do 10 metrów. Przednia kamerka to standardowa rozdzielczość VGA, dająca możliwość prowadzenia wideo rozmów poprzez komunikatory. Z tyłu obudowy zainstalowano matrycę aparatu 2MPx. Na pokładzie smartfona znajdziemy ponadto slot na kartę SD do 32 GB, którym rozbudujemy wewnętrzne 4GB oraz odbiornik GPS, służący do zadań nawigacyjnych i geolokalizacyjnych. Pracą modelu Wize A3 zarządza Android w wersji 4.4.

Wyświetlacz smartfona wykonano w technologii TN, której największą zaletą jest krótki czas reakcji, dzięki czemu urządzenie dobrze odnajdzie się w grach czy jako multimedialny odtwarzacz. 4.5-calowy ekran z łatwością obsłużymy jedną dłonią sięgając palcem do każdego z narożników, a rozdzielczość 480x854 pikseli na takiej przekątnej pozwoli na wygodną konsumpcję treści.

Dostępne są dwie wersje kolorystyczne urządzenia - klasyczna czerń i stonowany błękit.

Cena: 289 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto