A A A

Wspólna promocja Asus ROG i Ubisoft

6 listopada 2012, 08:19
Wspólna promocja Asus ROG i Ubisoft

Sezon jesienno-zimowy zapowiada się dla graczy interesująco. Wszystko za sprawą połączenia sił Asus ROG i Ubisoft - kupując wybrane płyty główne i karty graficzne, użytkownicy otrzymują jedną z pięciu wybranych gier.

Przy zakupie wybranego sprzętu, użytkownicy otrzymują kod upoważniający do pobrania jednej z pięciu gier firmy Ubisoft ze strony UBIShop . Wśród propozycji znalazły się: „Assassin’s Creed III”, „Tom Clancy’s Splinter Cell”, „Tom Clancy’s Rainbow Six”, „I Am Alive” oraz „R.U.S.E”. Promocja rozpoczyna się 31 października 2012 roku.

Produkty objęte promocją:

- Maximus V Formula, najbardziej przygotowana do podkręcania płyta główna do jaką do tej pory stworzył zespół ROG. Zastosowano w niej procesor Intel LGA 1155, chipset Z77, ekskluzywne rozwiązanie ROG Fusion Thermo Solution umożliwiające płynne i tradycyjne chłodzenie, ulepszony dźwięk dla gier oraz zoptymalizowana łączność LAN.

- Karty graficzne: ASUS GeForce GTX 680, GTX 670 oraz GTX 660. Wszystkie wyposażono w system chłodzenia DirectCU II, który zapewnia niższą o 20 proc. temperaturę oraz trzykrotnie cichszą pracę w porównaniu z modelami referencyjnymi. Kartę GTX 660 wyposażono w 2GB pamięci, a modele GTX 680 i GTX 670 w 4GB, dzięki czemu doskonale nadają się do gry w wysokiej rozdzielczości.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto