A A A

Xbox One - światowa premiera

22 listopada 2013, 10:29
Xbox One - światowa premiera
W 13 krajach zadebiutowała nowa konsola firmy Microsoft - Xbox One. Polska nie załapała się na tę listę. Za tydzień w naszym kraju pojawi się PS4. To oficjalny początek nowej generacji konsol.

Pierwszy egzemplarz Xboxa One został sprzedany w Nowej Zelandii, kupił go 24-letni Dan Livingstone. Jego konsola przez kilka dni... była pilnowana przez dwa rekiny. W kolejnych miastach - Sydney, Nowy Jork oraz Londyn i Berlin, Microsoft urządził wielkie imprezy dla graczy. Oficjalna cena konsoli w Europie? 499 euro. W Polsce na razie będzie bardzo trudno kupić ten sprzęt - musimy ściągać go na zamówienie, albo samemu pojechać do kraju, w którym konsola jest dostępna.

Za tydzień europejska, w tym także Polska, premiera PlayStation 4. Najniższa cena, jaką trzeba zapłacić za nowy sprzęt Sony to około 1699 zł.

Więcej o konsoli Xbox One, a także o PS4 oraz o graniu na pecetach nowej generacji można znaleźć w tym materiale.

Pierwsze testy Xbox One można znaleźć u kolegów z CD Action

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto