A A A

XtraPhone 5.3 QC smartfon, WiFi hotspot i GPS w jednym

8 lipca 2013, 08:18
XtraPhone 5.3 QC  smartfon, WiFi hotspot i GPS w jednym

XtraPhone 5.3 QC to najnowsza propozycja Evolveo w segmencie smartfonów . Ten Dual SIM z procesorem Quad Core, oprócz podstawowych funkcji telefonu, posłużyć może jako WiFi hotspot lub GPS.

Pracujący w oparciu o system Android 4.2, XtraPhone 5.3 QC został wyposażony w 4-rdzeniowy procesor 1,2 GHz. Jak zapewnia producent - optymalizacja urządzenia pozwoliła na uzyskanie maksymalnej wydajności przy minimalnym zużyciu energii. Na pochwałę zasługuje również bateria o pojemności 2 300 mAh.

W urządzeniu znajdziemy także 8 megapixelowy aparat fotograficzny, z automatycznym wyostrzeniem, fleszem, HDR oraz funkcją Panorama. Aparat pracujący w trybie HDR umożliwia zobaczenie większej ilości szczegółów na ujęciach poprzez rozszerzenie przedziału ekspozycji. Za flesz służy dioda LED. Zdjęcia można edytować dzięki filtrom i funkcjom do pracy ze zdjęciami.

Podczas podróży lub w przypadku braku zasięgu WiFi w pomieszczeniu, praktyczne zastosowanie znajdzie funkcja WiFi hotspot, umożliwiająca tworzenie bezprzewodowej sieci WiFi w okolicy telefonu i korzystanie z udostępnianego przez XtraPhone Internetu przez inne urządzenie, np notebook. Telefon obsługuje także szybkie transfery 3G.

Wraz z telefonem użytkownik otrzyma szereg przydatnych dodatków, które zazwyczaj trzeba dokupić osobno. Do zestawu dołączone jest białe etui ochronne, podkładka czyszcząca, słuchawki White Ice z mikrofonem oraz folia ochronna na wyświetlacz.

W Polsce ten model dostępny jest od lipca w cenie około 1390 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto