A A A

YouTube zamknie niedochodowe konta

12 listopada 2019, 10:30
Niebawem zaczną obowiązywać nowe regulacje związane z wykorzystywaniem platformy wideo Google'a.
YouTube zamknie niedochodowe konta

Koncern Google opublikował nowe zasady, które od 10 grudnia br. będą obowiązywać wszystkich użytkowników serwisu YouTube. Zdaniem firmy aktualizacja regulaminu nie wprowadza do niego znaczących zmian, lecz ma tylko „ułatwić zrozumienie warunków korzystania z usługi".

Redaktorzy serwisu Slashgear zwrócili jednak uwagę na to, że w opublikowanym dokumencie pojawił się termin „handlowej (lub komercyjnej) opłacalności utrzymywania konta użytkownika".

W sekcji „Terminations by YouTube for Service Changes" napisano, że „YouTube może zablokować dostęp do konta (...) według własnego uznania w sytuacji, gdy świadczenie usługi użytkownikowi nie jest już opłacalne z handlowego punktu widzenia".

fot. YouTube – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto