A A A

Z iPhone'em łatwiej w czasie pandemii

8 kwietnia 2020, 16:05
Apple zmienia ustawienia w wyszukiwarce map dostępnych w smartfonach. W ten sposób chce nas wspierać w czasach walki z koronawirusem.
Z iPhone'em łatwiej w czasie pandemii

Po aktualizacji w Apple Maps szybciej znajdziemy sklepy i placówki medyczne.

Zmiany kolejności kategorii w aplikacji Mapy na telefonach Apple'a mają sprawić, że łatwiej będzie odnaleźć najbardziej poszukiwane usługi: sklepy spożywcze, restauracje z dostawą na wynos oraz instytucje medyczne. Na przykład po wybraniu kategorii „dostawa żywności" pojawią się wszystkie lokale, które taką opcję oferują.

 

Mapy Google dokładniejsze?

Internauci wskazują jednak na to, że bardziej szczegółowe poprawki już wprowadzono w Mapach Google. Tam w ciągu ostatniego miesiąca uaktualniono godziny pracy różnych firm ze szczególnym naciskiem na te miejsca, które są obecnie zamknięte. Wprowadzono również funkcję, która zachęca do kontaktu telefonicznego z lekarzem zamiast bezpośredniej wizyty w gabinecie.

fot. Apple


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto