A A A

ZOTAC uzupełnia linię kart z architekturą GeForce Kepler

10 października 2012, 09:51
ZOTAC uzupełnia linię kart z architekturą GeForce Kepler

ZOTAC International uzupełnił swoją ofertę kart korzystających z architektury GeForce Kepler o karty GeForce GTX 650 Ti i GTX 650 Ti AMP! Edition.

Nowa seria ZOTAC GeForce GTX 650 Ti umożliwia graczom skorzystanie z grafiki GeForce GTX i zanurzenie się w obfitujących w detale przygodach, dzięki najlepszej w klasie wydajności naszych kart.

- ZOTAC ma przyjemność zaoferować nowe karty graficzne z serii GeForce GTX 650 Ti, zapewniające niesamowite wrażenia w grach oraz wiodące w swojej klasie cechy - powiedział Carsten Berger, dyrektor marketingu, ZOTAC International.

ZOTAC GeForce GTX 650 Ti występuje w odmianach z 1 lub 2GB pamięci GDDR5, pozwalając użytkownikom na wybór zgodny z ich potrzebami. Bardziej wymagający gracze, którzy wybiorą wersję GTX 650 Ti AMP! Edition z 2GB pamięci, mogą spodziewać się 12-procentowego wzrostu wydajności.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto