A A A

Zaawansowany ekran Cintiq 13HD touch

5 marca 2015, 10:00
Firma Wacom zaprezentowała nowy ekran Cintiq 13HD touch, stworzony z myślą o wymagających, profesjonalnych twórcach cyfrowych.
Zaawansowany ekran Cintiq 13HD touch

Cintiq 13HD touch charakteryzuje się smukłą, kompaktową obudową. Można go podłączyć zarówno do komputerów Mac, jak też PC. Dzięki regulowanej podstawce, która umożliwia wybór jednego z czterech kątów pochylenia ekranu - na płasko, 22°, 35° i 50° - praca z ekranem Cintiq będzie komfortowa, bez względu na to, czy będzie leżał na biurku czy na kolanach użytkownika.

Jakość obrazu HD

Ekran Cintiq 13HD touch wyświetla 16,7 miliona kolorów, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w pracy profesjonalnych grafików, projektantów i fotografów. Dodatkowymi zaletami panoramicznego ekranu HD LED, które docenią twórcy pracujący ze skomplikowanymi obrazami, będzie rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli oraz kąt widzenia wynoszący 178°.

Jakość dotyku

Wyposażone w czujnik nachylenia piórko Wacom Pro Pen o 2048 poziomach nacisku decyduje o kreatywnym potencjale ekranu Cintiq 13 HD touch. Zintegrowana technologia multi-touch, umożliwia z kolei nawigowanie po komputerze lub przybliżanie i oddalanie obrazu w intuicyjny i niczym nieskrępowany sposób. Połączenie piórka i dotyku sprawia, że obsługa tabletu jest całkowicie naturalna, a to wpływa na przyspieszenie pracy.

Dzięki możliwości przypisania najczęściej używanych skrótów i poleceń do czterech przycisków ExpressKey i Rocker Ring praca profesjonalistów na tablecie Cintiq 13HD touch może być jeszcze bardziej wydajna. Wykorzystanie skrótów ogranicza konieczność sięgania po klawiaturę, a to oszczędza czas.

Cintiq 13HD touch uzupełnia linię ekranów Wacom składającą się do tej pory z modeli Cintiq 13HD, Cintiq 22HD, Cintiq 22HD touch, Cintiq 27QHD, Cintiq 27QHD touch oraz Cintiq Companion 2. Zwiększenie portfolio produktów umożliwia lepsze dopasowanie sprzętu do charakteru pracy i posiadanego budżetu.

Cena i dostępność

Nowy Cintiq 13HD touch kosztuje 999,90 euro brutto. Będzie dostępny od początku marca w sklepie internetowym producenta i u wybranych dystrybutorów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto