A A A

Znamy parametry routera TP-Link Archer VR2100

15 maja 2020, 14:05
Urządzenie obsługuje technologie Super VDSL i OneMesh.
Znamy parametry routera TP-Link Archer VR2100

TP-Link zaprezentował router obsługujący prędkość nawet 350 Mb/s.

Jest to możliwe dzięki technologii Super VDSL. Zapewnia ona taką prędkość transmisji – czyli 3,5 razy więcej niż w przypadku poprzedniej generacji technologii DSL – przy podłączeniu do złącza telefonicznego.

 

Zgodny ze standardami

Archer VR2100 jest kompatybilny również z poprzednimi standardami łączności. Urządzenie wspiera standard Wi-Fi 5. W paśmie 5 GHz zapewnia prędkości dochodzące do 1733 Mb/s (dla 2,4 GHz jest to 300 Mb/s).

To daje użytkownikom łączną przepustowość na poziomie 2,1 Gb/s. Taka prędkość pozwala na jednoczesne streamowanie filmów w Full HD oraz granie w gry sieciowe i pobieranie plików. Router może obsługiwać wiele urządzeń w tym samym czasie i wyposażony jest w technologię redukującą opóźnienia.

 

Prosta konfiguracja

W obudowie znajdziemy 4 gigabitowe porty Ethernet. Do urządzenia możemy podłączyć za pośrednictwem portu USB 3.0 drukarkę lub dysk zewnętrzny.

Konfiguracja urządzenia jest możliwa z poziomu aplikacji TP-Link dostępnej na Androidzie oraz iOS-ie. Rodzice powinni docenić rozbudowane opcje kontroli rodzicielskiej.

Producent zapewnia też ochronę odgromową, która ma zabezpieczyć router przed skutkami burz. Użytkownik otrzymuje też 36-miesięczną gwarancję na sprzęt. Cena nie jest jeszcze znana.

fot. TP-Link


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto