A A A

Zotac podwaja wydajność ZBOX

4 czerwca 2013, 10:40
Zotac podwaja wydajność ZBOX

Zotac International, światowy innowator i wiodący producent kart graficznych, płyt głównych, mini-PC i akcesoriów, w dniu dzisiejszym podwoił moc obliczeniową ZBOX z pierwszym czterordzeniowym mini-PC.

- Zotac zawsze widział potrzebę wykorzystania czterordzeniowych procesorów w mini-PC, ale ta technologia nie była wcześniej dostępna. Połączenie platformy ZBOX 3-ciej generacji z wydajnym procesorem Core i7 3770T, pozwoliło nam stworzyć serię ZBOX ID90, która jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników wymagających wielozadaniowości bez poświęcania kompaktowych rozmiarów urządzenia - mówi Carsten Berger, dyrektor Zotac International.

Seria ZBOX ID90 podwaja dostępną moc procesora graficznego dzięki Intel HD Graphics 4000. Ulepszona grafika oferuje 2,5-raza więcej jednostek obliczeniowych, w porównaniu z HD Graphics 2500 zapewniając bardziej płynną grafikę 3D oraz łatwiejszą i szybszą konwersję wideo z technologią Intel Quick Sync Video.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto