A A A

iiyama T2452MTS - 24-calowy monitor dotykowy

21 grudnia 2012, 08:53
iiyama T2452MTS - 24-calowy monitor dotykowy

Firma iiyama wprowadziłana rynek ulepszoną wersję popularnego monitora multi-touch T2451MTS – iiyama T2452MTS.

iiyama T2452MTS to monitor LED, który został wyposażony w 24-calowy ekran. Panel wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej Full HD, a jego czas reakcji wynosi 2 ms. Producent przekonuje, że monitor doskonale sprawdzi się w grach. Cyfrowe wejścia HDMI (x2), DVI, analogowe VGA i port USB do podłączenia funkcji dotykowej zapewniają szeroki wachlarz możliwych podłączeń. Monitor jest też wyposażony w wejście słuchawkowe i dwa 2-watowe głośniki stereo.

Zastosowanie technologii multi-touch, która umożliwia interakcję z wyświetlanymi aplikacjami za pomocą dwóch palców jednocześnie ułatwia nawigację i sprawia, że praca z monitorem jest intuicyjna. Takie rozwiązanie docenią osoby pracujące często np. z aplikacjami graficznymi. T2452MTS wyposażono także w innowacyjną funkcję – technologię X-Res - która poprawia, jakość wyświetlanych obrazów nawet, jeżeli plik źródłowy jest w słabszej rozdzielczości.

Użytkownicy, którzy nie chcą, by ich LCD nosił ślady palców, mogą używać do dotyku specjalnego rysika dołączanego standardowo do monitora.

Sugerowana cena detaliczna brutto 1303 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto