A A A

myPhone 1075 z kartą startową za 89 złotych

15 grudnia 2014, 12:00
Polski producent telefonów komórkowych, firma myPhone wspólnie z siecią sprzedaży detalicznej Biedronka wprowadza do sprzedaży przedświątecznej zestaw złożony z telefonu myPhone 1075 oraz karty startowej TuBiedronka. Kosztuje tylko 89 złotych.
myPhone 1075 z kartą startową za 89 złotych

myPhone 1075 to nowy przedstawiciel serii telefonów myPhone Simple Life. Charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą i prostą funkcjonalnością. Od podobnych urządzeń będących w sprzedaży odróżnia go większy, kolorowy wyświetlacz, książka telefoniczna z fotokontaktami, możliwość dowolnej konfiguracji menu użytkownika oraz większa szerokość telefonu, ułatwiająca trzymanie go w dłoni.

Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala jest czytelny nawet dla starszych osób. W połączeniu z prostym i obrazkowym menu sprawia, że obsługa tego urządzenia jest intuicyjna i nieskomplikowana. Menu w 1075 jest konfigurowalne. Umożliwia dostosowanie zawartości menu telefonu do potrzeb używającej go osoby. Opcja ta jest wybawieniem dla wszystkich, dla których natłok funkcji jest problemem - można schować wiele nieużywanych opcji i maksymalnie uprościć menu.

W książce telefonicznej myPhone 1075 znajdziemy fotokontakty. Dzięki tej funkcji możemy maksymalnie uprościć nawiązywanie połączeń z ośmioma osobami. Do klawiszy od 1 do 8 można przypisać numer telefonu do osoby z książki adresowej i wzbogacić kontakt o jej zdjęcie. Nawiązanie połączenia odbywa się poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza, którego numer widnieje w menu przy zdjęciu danej osoby.

Z myślą o dojrzałych użytkownikach umieszczono znany z poprzednich urządzeń tej serii przycisk SOS, umiejscowiony na tyle obudowy. Pozwala on tradycyjnie na uzyskanie szybkiego połączenia alarmowego. Możemy skonfigurować aż do pięciu numerów, do których w razie potrzeby trafi stosowna informacja z prośbą o pomoc.

myPhone 1075 został wyposażony w cyfrowy aparat VGA, którego używać można w charakterze cyfrowej lupy. Wbudowany moduł radiowy FM działa bez konieczności podpięcia słuchawek jako anteny. W urządzeniu znajdziemy też moduł Bluetooth, kalkulator, budzik i organizer. Możliwość rozbudowania pojemności telefonu za pomocą dodatkowej karty pamięci, pozwala na przechowywanie w telefonie większej ilości zdjęć czy plików mp3, które odtworzymy za pomocą zainstalowanych odtwarzaczy.

Telefon posiada baterię o pojemności 700 mAh, która pozwala na przynajmniej 10 dni pracy w trybie czuwania oraz do ok. 4,5 godzin rozmów. W zestawie znajduje się stacja dokująca upraszczająca proces ładowania do właściwego odłożenia telefonu do bazy.

W skład zestawu promocyjnego wchodzi karta startowa sieci TuBiedronka, umożliwiająca bezpłatne połączenia w ramach sieci TuBiedronka oraz tanie połączenia do innych operatorów.

Cena zestawu - 89 złotych. Dostępny jest tylko w sklepach sieci detalicznej Biedronka.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
lunatic
28 grudnia 2014, 11:40
Przede wszystkim w dobrej cenie telefon. Nie trzeba się wiązać z żadną siecią, co też jest dużym plusem dla starszych osób.
avatar
Lutek_pl
17 grudnia 2014, 11:15
O, dziadkowi taki niedawno kupiliśmy :D Babcia wciąż nie dotyka, ale dziadek dał radę.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto