Lista alfabetyczna

Driver Fusion 3.2

 
Data aktualizacji: 5 października 2015
Liczba pobrań: 2734
Ocena redakcji
 
Producent: Treexy
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem Driver Fusion u siebie na stronie

Rozbudowane narzędzie do zarządzania wszystkim sterownikami w systemie Windows. Driver Fusion analizuje system w poszukiwaniu dostępnych sterowników. Po skanowaniu, program wyświetli szczegółowy raport zawierający listę sterowników, które są aktualne, tych które wymagają uaktualnienia lub tych, które powinny zostać usunięte, na skutek błędnych odwołań. Wszystkie operacje można wykonać błyskawicznie - zarówno zaktualizować wybrane sterowniki lub usunąć te błędne. Aplikacja pozwala też na tworzenie kopii zapasowych sterowników i ewentualnego ich przywracania w przypadku awarii lub ponownej instalacji systemu.

Choć program jest dostępny w wersji bezpłatnej, ma ona sporo ograniczeń, dotyczących między innymi przepustowości i reklam. Dla wymagających użytkowników, którzy nie lubią niedogodności dostępna jest też wersja premium.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto