Lista alfabetyczna

Opera for Developers Opera for Developers

 
Data aktualizacji: 21 kwietnia 2016
Liczba pobrań: 1003
Ocena redakcji
 
Producent: Opera Software ASA
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows

Umieść box z programem Opera for Developers u siebie na stronie

Specjalna wersja przeglądarki internetowej Opera, dzięki której można - bez ograniczeń - korzystać z z tunelu (VPN Virtual Private Network).

Dev.Opera

Na Dev.Opera możesz poczytać o aktualnych i nadchodzących funkcjach oraz implementacjach technologii HTML, CSS i JavaScript, projektowaniu stron dla różnych urządzeń, rozszerzeniach przeglądarek i nie tylko.


Rozszerzenia

Masz pomysł na dodanie czegoś zabawnego i użytecznego do Opery? Nasza dokumentacja wyjaśnia krok po kroku, jak utworzyć własne rozszerzenie.


Symulator Opery Mini

Zobacz, jak Twoja witryna wygląda na telefonach niebędących smartfonami, korzystając z symulatora Opery Mini dostępnego na komputerze.


Emulator Opera TV

Emulator Opera TV pozwala deweloperom tworzyć i testować aplikacje HTML5 przeznaczone dla sklepu Opera TV Store i nie tylko.

Wydarzenia

Złap nas na pobliskiej imprezie dla deweloperów i przywitaj się. Czasem nawet śpiewamy!


Rozszerzenia dla deweloperów

Szukasz narzędzia do monitorowania nagłówków HTTP, przełączania identyfikacji klienta lub edytowania ciasteczek? Wystarczy zajrzeć do naszego katalogu rozszerzeń.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto