Lista alfabetyczna

Paseczek 1.1.365

 
Data aktualizacji: 25 maja 2012
Liczba pobrań: 438
Ocena redakcji
 
Producent: Codeton Software
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP)

Umieść box z programem Paseczek u siebie na stronie

Nagłówki są automatycznie przesuwane z prędkością ustawianą przez użytkownika. Tytuły przesuwają się w sposób płynny tak aby nie przeszkadzać.

 

Po kliknięciu nagłówka wyświetlany jest skrót informacji. Jeśli streszczenie wiadomości Cię zainteresuje, możesz otworzyć jej pełną treść. Możesz też oznaczyć wiadomość jako przeczytaną, żeby już więcej do niej nie wracać.
Program zawiera zawsze aktualny katalog kanałów informacyjnych.

 

Niewątpliwą zaletą narzędzia jest fakt, że można go umieścić na górze, dole lub z boku ekranu dzięki czemu nie przeszkadza on w codziennej pracy przy komputerze.

 

W odróżnieniu od innych czytników RSS nie wymaga od przeznaczania specjalnego czasu w ciągu dnia na czytanie wiadomości.


Paseczek pozwala na automatyczne filtrowanie wiadomości. Wiadomości zawierające wybrane przez Ciebie słowa lub zwroty mogą być automatycznie wyróżnione lub zignorowane.

 

Program zawiera szereg opcji umożliwiających dostosowanie programu do własnych potrzeb m.in. zmianę parametrów czcionki używanej do wyświetlania nagłówków, ukrywanie starych i/lub przeczytanych wiadomości, możliwość dodawania własnych kanałów RSS, ustawiania częstotliwości odświeżania informacji dla każdego kanału oddzielnie i wiele innych.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto