Lista alfabetyczna

e-pity Płatnika 2016

 
Data aktualizacji: 12 stycznia 2018
Liczba pobrań: 61
Ocena redakcji
 
Producent: e-file sp. z o.o.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP), Mac OS X, Linux


e-pity Płatnika to innowacyjne narzędzie pozwalające w jednym programie wykonać wszystkie czynności związane z PIT-ami dla pracowników: wypełnić, wysłać wraz z załącznikami i przydatnymi drukami, a także rozliczyć PIT-y roczne, np. PIT-37. Aplikacja obsługująca m.in. PIT-11, PIT-8C, PIT-40, PIT-4R, automatyzuje obowiązkowe wystawanie PIT-ów, ich wysyłkę do systemu e-Deklaracje oraz dostarczanie do pracowników w wersji elektronicznej.

Każdą deklarację roczną dostępną w programie można wypełnić za pośrednictwem kreatora lub na aktywnym formularzu, a dane firmy i pracowników wczytać ze wszystkich najpopularniejszych programów finansowo-kadrowych: Płatnik, e-Deklaracje, Optima czy IPS. Dzięki przejrzystym infografikom programów księgowych i urzędowych platform usług elektronicznych, import danych do programu (aktówki) e-pity Płatnika staje się jeszcze prostszy. Przygotowane PIT-y można wysłać do urzędów skarbowych za pośrednictwem systemu e-Deklaracje - korzystając z kwalifikowanego podpisu elektronicznego, a w przypadku płatnika będącego osobą fizyczną, uwierzytelniając je kwotą przychodu za poprzedni rok podatkowy. Program pozwala też na zbiorcze przesłanie PIT-ów przez Uniwersalną Bramkę Dokumentów (UBD) transmitując do 20 tys. druków PIT-11, PIT-8C, PIT-R, PIT-40 w ramach jednej wysyłki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto