Reinstalacja systemu Windows

Chcesz przeinstalować swój system operacyjny Windows? Radzimy, jak dokonać reinstalacji Windows.

Przed rozpoczęciem reinstalowania systemu operacyjnego powinniśmy odpowiednio zabezpieczyć nasze dane, tak aby mieć pewność, że nie utracimy ich podczas tego procesu. W tym celu przegraj wszystkie najważniejsze pliki z dysku systemowego na nośnik zewnętrzny lub inna partycję dysku twardego.

W przypadku, gdy korzystasz z przeglądarki internetowej Mozilla Firefox i chciałbyś zachować dane w niej zapisane, przegraj katalog z profilem przeglądarki. Po reinstalacji przenieś je w to samo miejsce, z którego je skopiowałeś.

W przypadku przeglądarki Internet Explorera, aby wykonać kopię zapasową wybierz z menu element Eksportuj do pliku, a następnie wybierz pliki, które planujesz zachować oraz umieść je w bezpiecznym miejscu.

Teraz, gdy twoje dane są już bezpieczne możesz włożyć płytę z systemem Windows do napędu i rozpocząć reinstalację. Podczas jej trwania podążaj za poleceniami instalatora.

Wszelkie problemy związane z poruszanymi wyżej kwestiami można zgłaszać na Forum PC Format.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto