A A A

A7C – pełnoklatkowy bezlusterkowiec Sony

17 września 2020, 09:55
Sony poszerza portfolio aparatów fotograficznych.
A7C – pełnoklatkowy bezlusterkowiec Sony

Bardzo kompaktowy model

Podczas projektowania A7C, głównym celem firmy było zamknięcie go w jak najmniejszej obudowie. W tym pełnoklatkowym bezlusterkowcu zamontowano matrycę Exmor R CMOS 35 mm, zapewniającą rozdzielczość 24 Mpix i czułość sięgającą ISO 51 200. Aparat ma wbudowany mechanizm pełnej stabilizacji obrazu, wspomaganej sztuczną inteligencją.

 

Funkcje dla filmowców

Aparat obsłużymy z poziomu 3-calowego ekranu. Oprócz klasycznych złącz HDMI oraz USB-C wbudowano też złącze na mikrofon czy słuchawki, co szczególnie przyda się podczas nagrywania filmików. Wideo będziemy mogli nagrywać w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub w rozdzielczości Full HD i 120 fps.

A7C będzie można kupić już w październiku za 6800 złotych (cena za sam korpus) lub z dodatkowym obiektywem w cenie 7900 złotych.

fot. Sony


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto