A A A

Awaria sieci Orange!

24 marca 2015, 05:00
Firma Orange poinformowała o potężnej awarii, która miała miejsce w poniedziałek po godzinie 22:00. W całej Polsce występują problemy z dostępem do internetu i sieci komórkowej.
Awaria sieci Orange!

"Bardzo Was wszystkich przepraszamy - od ok. 22.30 mamy dużą awarię sieci. W całej Polsce występują problemy z dostępem do internetu i sieci komórkowej, normalnie działają jednak telefony stacjonarne" - głosi oficjalny wpis na Facebooku firmy.

Operator zapewnia też, że trwają nieustanne prace nad przywróceniem udostępnianych usług oraz, że nie wyklucza celowych ataków jako przyczyny problemu.

Aktualizacja : Wygląda na to, że sytuacja wraca do normy. Na profilu Orange pojawiłam się informacja następującej treści:

"Awaria usług, która rozpoczęła się w nocy, została już usunięta w większości Polski. Niestabilności mogą występować jeszcze w różnych miejscach kraju, ale sytuacja wraca szybko do normy. Będziemy Was informować o ostatecznym zakończeniu awarii oraz o ewentualnych dalszych naszych działaniach. Jeszcze raz bardzo Was przepraszamy - i dziękujemy szczególnie za dużą wyrozumiałość".


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
24 marca 2015, 09:04
Witam! Chyba nie tylko w Internecie o tym jest. Moja Mama też słyszała o awarii w sieci "Orange", a od Internetu trzyma się z daleka. Za to słucha radia i ogląda TV. Tak więc musieli o tym trąbić również w radiu bądź w TV. A do odbioru radia czy TV Internet raczej nie jest potrzebny. P.S. W takich sytuacjach doceniam, że mam telefon w "Plus GSM". Tam jeszcze żadna grubsza awaria się nie zdarzyła (przynajmniej odkąd mam telefon - czyli jakieś dobre 15 - 16 lat) :jezor: .
avatar
h0uek
24 marca 2015, 08:31
Brak internetu, a oni przepraszają na facebooku w tym samym czasie. Napisali to ze stałego łącza od UPC, czy jak? A swoją drogą, to kto przeczyta ich stronę na fb, skoro nikt nie ma internetu? Kwadratura koła. Orange od rozpoczęcia połączenia się z T-Mobile na przekaźnikach jest cały czas niestabilne. Kpią sobie z klientów i zwalają na nich odpowiedzialność za swoje błędy. Aby tylko bilans się zgadzał. Natomiast pewnie za jakieś 1,5 roku przyznają się do błędu, gdy 90% obecnych klientów od nich odejdzie, a w między czasie pozyskają nowych, albo dawnych na nowych zasadach. Rączki umyte, rachunki zapłacone, bilans się zgadza. W ostateczności winę można zwalić na ruskich separatystów...
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto