A A A

CompoXite - hybrydowy pad od GeiLa

15 stycznia 2013, 12:27
CompoXite - hybrydowy pad od GeiLa

Firma GeiL wypuściła na polski rynek kolejny gadżet z serii EpicGear dla graczy. Tym razem to hybrydowy pad o zwiększonej odporności na zniszczenia – CompoXite.

Pad stanowi uzupełnienie linii, w której oferowana jest mysz Meduza oraz przystawka do kabla Scorpios. Zastosowany w CompoXite, specjalnie zaprojektowany, wzór z teksturą 3D, który nie odkształca się wraz z ruchem myszy, pozwala na zmaksymalizowanie kontroli i precyzji gryzonia. Splot materiału, z lukami między włosiem, umożliwia przenikanie dolnej warstwy, wykonanej z pomarańczowego krzemu, dzięki czemu czujnik HDST może osiągnąć większą czułość. Natomiast opływowe krawędzie minimalizują zakłócenia kabla.

Jak zapewnia producent, spodnia warstwa, wykonana ze specjalnie modyfikowanego krzemu, zapewnia maksymalną przyczepność podkładki, a atestowana tkanina, którą została pokryta, jest odporna na wodę i zniszczenia. Spójność tych dwóch warstw uzyskano dzięki wysokiej temperaturze i specjalnej technologii zgrzewania materiałów.

CompoXite pozwala na znaczną optymalizację możliwości myszy. By to potwierdzić, przeprowadzono szereg testów, w których gryzonia prowadzono po różnego typu powierzchniach. Na tym modelu pada, wydajność znacznie przekraczała wyniki uzyskane na podkładkach wykonanych z innych materiałów.

Wymiary: 380 x 270 x 3 mm

Cena: 129 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto