A A A

Czytnik do ultra szybkich kart

15 grudnia 2014, 10:00
Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych wprowadził do sprzedaży czytnik, dzięki któremu użytkownik odczyta i zapisze dane na 35 różnych rodzajach kart. Urządzenie obsługuje nowego typu karty SD UHS-II o pojemności do 2 TB.
Czytnik do ultra szybkich kart

Czytnik Delock (91484)zaopatrzony w złącze USB 3.0 obsługuje bardzo szybkie karty typu SDHC oznaczane również jako UHS-II (ultra high-speed bus 2). Moduły pamięci UHS-II odznaczają się prędkością zapisu i odczytu na poziomie co najmniej 20 MB/s. Jest to wartość dwukrotnie większa w porównaniu do kart pamięci o standardzie SDHC class 10.

Małe urządzenie o wymiarach ok. 77 x 36 x 13 mm bez problemu zmieści się w kieszeni. Pojedyncze gniazdo umożliwia korzystanie z aż 35 różnych kart pamięci o maksymalnej pojemności do 2 TB. Dzięki temu można zrezygnować z używania kilku czytników, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować np. w moduły pamięci.

Cena produktu wynosi 59 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto