A A A

Dokanałowe słuchawki JBL serii J

13 maja 2013, 12:35
Dokanałowe słuchawki JBL serii J

Marka JBL zaprezentowała słuchawki douszne J22 oraz J33.

Oba modele sprzedawane są w wersji podstawowej oraz z umieszczonym na przewodzie mikrofonem i pilotem wyposażonym w standardowe przyciski Apple (J22i, J33i). To wariant, który pozwoli poczuć się jak w domu użytkownikom iPhone'a i iPoda. Przewód jest płaski, wykonany z elastomeru i wyposażony we wtyczkę ze złoconą końcówką i przejściówką z 3,5 na 6,3 mm. Po co? Aby można go było odłączyć, dzięki czemu się nie plącze. W wyposażeniu są też trzy pary silikonowych wkładek (w rozmiarach S, M, L).

Co jednak różni oba modele, tak znacząco wpływając na cenę? Głównie wielkość i osiągi ich przetworników. Wprawdzie model J22/J22i otrzymał supernowoczesne, luksusowe przetworniki o średnicy 8,6 mm, które świetnie sobie radzą z wytwarzaniem klarownego, głębokiego i przestrzennego dźwięku w paśmie częstotliwości 18Hz – 20kHz... Ale przetworniki modeli J33/J33i są jeszcze bardziej wyrafinowane – mają średnicę 9,2 mm i rzucające na kolana pasmo 10Hz – 24kHz; jego dolna granica ociera się więc o skraj percepcji ludzkiego ucha. Ponadto słuchawki J33 mają w komplecie piankowe wkładki Comply, które dopasowując się do kształtu ucha zapewniają wyższy komfort.

Cena: J22 – 169 zł, J22i – 239 zł, J33 – 239 zł, J33i – 319 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto