A A A

Flagowiec Huaweia Mate 30 Pro w przedsprzedaży

9 grudnia 2019, 14:40
To pierwszy smartfon azjatyckiego koncernu, który w całości oparty jest na autorskiej infrastrukturze Huawei Mobile Services. Dostępny w sprzedaży w Polsce od 9 do 15 grudnia br.
Flagowiec Huaweia Mate 30 Pro w przedsprzedaży

Oferta flagowca opartego na systemie Huawei Mobile Services będzie limitowana – w sprzedaży pojawi się tylko 100 sztuk tego smartfona. Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska, ogłosił, że oprócz promowania modelu Huawei Mate 30 Pro w naszym kraju, firma ma zamiar rozbudować tu zespół odpowiedzialny za rozwijanie HMS.

Jest to autorskie rozwiązanie firmy Huawei, w którego skład wchodzą takie elementy jak Mobilna Chmura, Galeria, Przeglądarka oraz Motywy. Ekosystem opiera się na warstwie technologicznej wykorzystującej IDHuawei, Push, IAP i Adds. Docelowo system opracowany przez koncern ma dostarczać więcej profitów niż konkurencyjne propozycje, dając duże pole manewru w obsłudze urządzenia.

Smartfon został wyposażony w najbardziej zaawansowany procesor w historii firmy – Kirin 990 – a także system czterech obiektywów w okrągłym układzie (główny 40 MP, szerokokątny 40 MP, teleobiektyw 8 MP i obiektyw 3 D z wykrywaniem głębi). Urządzenie obsługiwać będzie także poklatkowe filmy 4K. Ekran Huawei Mate 30 Pro zakrzywia się pod kątem 88 stopni, co według producenta sprawi, że użytkownik będzie miał do dyspozycji powiększony wyświetlacz – z przekątną ekranu wynoszącą 6,53 cala. Zamiast bocznych klawiszy telefon ma panele dotykowe. Niezbędną ochronę zapewni blokada oraz odblokowywanie odciskiem palca i za pomocą skanu twarzy. Z kolei bateria 4500 mAh i system szybkiego ładowania mają zapewnić sprawną i długą pracę urządzenia.

Zakup smartfona w przedsprzedaży (do 15 grudnia br.) w cenie 4299 zł będzie uprawniał do dokupienia słuchawek Huawei Freebuds 3 za 1 zł oraz udziału w ofercie VIP Serwis. W jej skład wchodzą: jednokrotna darmowa wymiana ekranu i tylnej obudowy w autoryzowanym serwisie przez sześć miesięcy od dnia zakupu, darmowa przesyłka w ramach napraw gwarancyjnych oraz osobna infolinia wsparcia dla klientów Mate 30 Pro.

Oferta dostępna jest w sklepie internetowym https://shop.huawei.com/pl/ oraz w sklepie Huawei w Warszawie (Westfield Arkadia).

fot. Huawei

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto